profesyonel ingiltere rehberi sinan ercan

SİNAN ERCAN

1979 doğumlu Sinan , İÜ Tarih Bölümü sonrası , eğitimini aldığı Lisanslı Profesyonel Turist Rehberi mesleğini 18 yıldır sürdürüyor.

Türkçe , İngilizce ve Tatlı Dil konuşuyor.

Mesleğe Karadeniz’ de trekking turları ile başlayıp, daha sonra kültür turlarında karar kıldı. 5 senedir yaşadığı Londra’ ya da yürüyerek ulaştığı söyleniyor. Londra başta olmak üzere, Birleşik Krallık ve İrlanda’ nın her yerinde hizmet veriyor. Trekking Rehberliği geçmişini unutamadığı için, özel talep gelirse, İskoçya , Galler ve İngiltere’ deki turlarına kısa yürüyüşler de ekliyor.

Birleşik Krallık Uzmanı. İngiltere, İskoçya, İrlanda, Galler ile beraber Hindistan, İran ve Özbekistan da sürekli tur yaptığı ülkeler.

E-posta

rehbersinan@gmail.com

Telefon

+44 7716 608536

İngiltere Turları

szilere özel

İngiltere Turlarımız

İngiltere

Londra gezilecek yerler bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Çok sayıda sanat galerisi ve müzeye ev sahipliği yapan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginliği ile göz kamaştıran, dünyaca ünlü meydanlara sahip bir şehirdir.

Edinburgh İskoçya’nın başkentidir. 1437 yılından beri ülkeye başkentlik yapan şehir Glasgow’dan sonra ülkenin en büyük ikinci şehridir. İskoçya’nın doğusunda bu masalsı şehir gezginlerin gözde şehirlerinden birisidir.
İrlanda’nın başkenti Dublin; mutlu, sıcak, eğlenceli… Birçok Avrupalının görmek için can attığı bir başkent… Avrupa’nın en mutlu insanlarının yaşadığı bir yer olduğunu şehre adım atar atmaz hissediyorsunuz.

Dünyanın en iyi üniversitesi olan Oxford üniversitesinin bulunduğu şehri ve Cotswolds bölgesinin en güzel 2 köyünü gezip görmeye ne dersiniz! inanılmaz güzel ve bol selfie çekeceğiniz bir tur olacağına eminiz!

Birleşik Krallık’a bağlı İngiltere’nin önde gelen şehirlerinden biri olan Cambridge bilim, sanat, tarih ve kültür merkezidir. Cambridgeshire vilayetinin en büyük şehri olan Cambridge Doğu İngiltere’de yer alır.

Bir Roma şehri olarak da bilinen Bath, İngiltere’nin Somerset bölgesinde Avon Nehrinin yanında kurulmuştur. Bu güzel İngiliz şehri, Roma Hamamı ve burada bir süre yaşayan yazar Jane Austen ile ünlüdür.

Bize ulaşın